ACTIE: Win vrijkaartjes ‘Parpadeos’

“Een ontmoeting tussen elektronische muziek en traditionele flamenco. Tussen computer en live muzikant. Tussen videokunst, dans en poëzie”: dat is de voorstelling Parpadeos. Deze cross-over die tijdens de VI Flamenco Biënnale Nederland in premiere ging, is deze week te zien in Amstelveen. En jij kan vrijkaartjes winnen.

De voorstelling is het eerste project van La Compañía Parpadeo, met topdansers Myriam la Lucha, Miguel Muños en Harriet IJssel de Schepper ‘La Kika’. Verder staan op het podium zangeres Luna Zegers, cellist Eloi Jordà Saún en gitarist Vicente Santiago. Muzikant en componist Pieter Nooter verzorgt de composities bedient de Mac Book Pro / midi-controller.

Wil jij kennis maken met deze vernieuwende voorstelling? Dat kan nu in Theater P60 in Amstelveen.

foto: © Hester Doove.

ACTIE: Win vrijkaarten ‘Parpadeos’ in Amstelveen

Deze actie is voorbij, hou flamencagenda.nl in de gaten voor nieuwe acties

Ik mag 2 x 2 vrijkaartjes verloten onder de juiste inzenders voor de voorstelling op donderdag 23 maart in Theater P60 in Amstelveen.
– Mail naar nieuwsbrief@flamencoagenda.nl en zet in de onderwerpregel ‘aanmelding nieuwsbrief Parpadeos’. Vergeet niet je naam en woonplaats te vermelden.
– Beantwoord in je mailtje deze vraag: wat betekent de titel ‘Parpadeos’? (Kijk in de Live Flamenco agenda.)
De prijzen worden verloot onder de juiste inzenders. Als je meedoet, ben je automatisch aangemeld voor de toekomstige flamencoagenda.nl nieuwsbrief. Je mag met 1 e-mail adres meedoen.
Deadline inzending: woensdag 22 maart om 12 uur.

‘Parpadeos’


Tip: Vergeet niet flamencoagenda.nl te ‘liken’ op Facebook