In de periode tussen twee biënnales (de volgende is in januari 2017) organiseert het flamenco festival ‘intermezzi’: korte concerttournees van toonaangevende artiesten. In december zijn dat Diego del Morao en Antonio Reyes, in april komt de danseres Ana Morales die ook België aan zal doen. Bezoek de festival website voor meer informatie.
Diego del Morao en Antonio Reyes – Flamenco Dream Team
Het ‘flamenco dream team’ noemt het festival ze: de combinatie Diego del Morao met zijn gitaar vol Jerez-swing en Antonio Reyes met zijn zielroerende zang. Met vier concerten in de lage landen presenteren ze hun cd ‘Live at the Círculo Flamenco de Madrid’. Met optredens tussen 3 en 6 december in Den Haag, Utrecht, Amsterdam en Rotterdam. Bekijk de hele tournee van Diego Del Morao en Antonio Reyes in de Live Flamenco agenda
Ana Morales – ReclicArte
Op de Nederlandse Flamenco Biënnale 2015 bracht flamencodanseres Ana Morales de korte festivalcreatie Bagatelles, nu komt ze terug met haar avondvullende show ReclicArte. Centraal staat het respectvol hergebruiken van materialen (haar kostuums zijn gemaakt van hergebruikt materiaal). Én van de flamencotraditie, die ze op een onnavolgbare wijze een eigen kleur geeft. Met optredens tussen 13 en 23 april in Den Haag, Zwolle, Rotterdam, Arnhem, Utrecht, Amsterdam. Antwerpen en Brussel. Bekijk de hele tournee van Ana Morales in de Live Flamenco agenda
Workshops
Tijdens de ReclicArte-tour in april zullen er ook workshops gegeven worden door Ana Morales (dans) en de begeleidende artiesten Miguel Ortega (zang) en Jesús Guerrero (gitaar). Meer informatie hierover volgt.
NIEUWE INFORMATIE: Op 5 december geven Diego del Morao en Antonio Reyes ook een zang en gitaar combinatieworkshop in Amsterdam. Bekijk de informatie in de Workshop agenda.
