Randstad Noord

Jaarcursussen flamenco dans, gitaar, zang en percussie. Kijk voor workshops in de agenda. 
Privé-lessen flamencogitaar staan op een aparte pagina.
Contact: agenda@flamencoagenda.nl

Seizoen 2018/2019

Onderaan deze pagina staat een kaartje met alle leslocaties

ALKMAAR

Irene de Bruin (dans) 

Locatie: Artiance centrum voor de kunsten
Informatie: tel 06 41250830, irenedebruin@hotmail.com , Artiance

Donderdag
– Beginners 18.30-19.30 uur
– Middenniveau 19.30-20.30 uur
– Vergevorderd 20.30-21.30 uur

 AMERSFOORT

Scholen in de Kunst (dans) 

Locatie: Eemhuis, Scholen in de Kunst
Informatie: tel. 033 4673473,  Scholen in de Kunst of puntitoflamenco@gmail.com (docent)
maria adame sanchez 100 x 100

Vrijdag
– Niveau 1-2; 19.30-20.30 uur
– Niveau 2-3; 20.30-21.30 uur
Docent: María Adame Sánchez

AMSTERDAM

Tina Castillo Autie (dans) 

Locatie: Studio 95
Informatie: 06 54394328. tina@flamencocongusto.nltina-castilla-auti

Zondag
– Gevorderd/vergevorderd (Alegrias) 14.00-15.30 uur

Yota Baron (zangtheorie, compás, dans por fiesta) 

Locatie: NNB
Informatie: tel. 06 87222977, info@yotabaron.gr , Yota Baron

Zaterdag (2x per maand)
– Zang & ritme: flamenco geschiedenis, stijlen, teksten, structuur, flamenco codes 12.30-13.45 uur
– Bulerias por Fiesta: pataitas, improvisatie, teksten 14.00-15.00 uur

Blabla Olé (dans kinderen)

Locatie: Dansschool Kluver
Informatie: tel. 06 41076051, info@blablaholland.nl, Blabla Holland

Dinsdag
– Leeftijd 4-5 jaar 16.15-17.00 uur
– Leeftijd 6-9 jaar: 17.00-18.00 uur
Losse lessen mogelijk. Docent: Pastora.

La Casa Sevillana (dans en koorzang)

Locatie: La Casa Sevillana
Informatie: tel. 020 6252266, info@casasevillana.nl, La Casa SevillanaLa Casa Sevillana

Programma nog niet bekend

Harriet IJssel de Schepper ‘Kika’ (dans) 

Informatie: tel. 06 16176033, kika@flamenkika.com, Flamenkikaharriet la kika 100 x 100

Maandag (Q Factory)
– Beginners 18.00-19.00 uur
– Halfgevorderd (Seguiriyas) 19.05-20.20 uur
– Vergevorderd (Farruca) 20.25-21.40 uur
Gitaarbegeleiding door Victor Rosinha. Kika zingt zelf in de les.

Teresa Jaldón (dans)

Informatie: flamencoamsterdam@gmail.com , Flamenco Amsterdam

Maandag (Chassé Dance Studio’s, Teresa)
– Beginners 18.30-19.30 uur
– Beginners A Bulerias 19.30-20.30 uur
– Middenniveau A/B Tientos 20.30-21.30 uur
Dinsdag (Duende, Miki)
– Midden A Solea 19.00-20.15 uur
– Midden B Seguiriyas 20.15-21.30 uur
Woensdag (Duende, Conchita)
– Basic 19.00-20.00 uur
– B/C workout & voetenwerk 20.00-21.15 uur
Donderdag (Duende. Teresa)
– Techniek & choreo Guajiras  18.00-19.00 uur
– Gevorderd C hoog niveau Tangos & Jaleos 19.00-21.00 uur

Janine Keijzer ‘La Nina'(dans) 

Locatie: La Casa Sevillana
Informatie: tel. 06 41047277, info@lanina.net , La Nina

Woensdag
– Beginners 19.00-20.00 uur (start 6 maart)
– Gevorderd Seguriyas & Tangos (7+jr) 20.00-21.00 uur (start 23 maart)
Om de week gitaarbegeleiding door Bart van Uden.

Juri Kuefner (cajón)

Locatie: Studio 95
Informatie: tel. 06 41461232, jurikuefner@gmail.comjuri kuefner

 Programma nog niet bekend

Pastora Flamenco (dans) 

Informatie: tel. 06 25024315, contact@pastora.nl , Pastora Flamenco

Maandag (Studio 95)
– Beginners/Midden 18.30-19.45 uur
– Gevorderd 19.45-21.00 uur
– Flamencotechniek en Sevillanas 21.00-22.00 uur
Dinsdag (Henrick de Keijser)
– Gevorderd plus diverse palos & techniek 18.30-19.45 uur
– Midden/gevorderd 19.45-21.00 uur
– Beginners 21.00-22.00 uur
Zaterdag (Teatro Munganga)
– Flamencokinderklas (4-8 jaar) 13.00-14.00 uur
– Flamencokinderklas gevorderd (8-12 jaar) 14.00-15.00 uur

Vida Peral (dans)

Informatie: dansvp2019@hotmail.com, Vida Peral Flamencovida peral 100 x 100

Maandag (Duende)
– Flamenco voor 65+ 16.30-17.30 uur
– Beginners 18.15-19.15 uur
– Techniek 19.15-19.45 uur
– Intermediate choreography 19.45-20.45 uur
– Advanced choreography 20.45-22.00 uur
Vrijdag (Studio De Wit)
– Clásico Español met castagnetten en mantón (‘Cordoba’ van Isaac Albániz) 19.30-20.15 uur
– Bata de cola choreography Guajira/Sevillanas met waaier en mantón 20.15-21.15 uur

Tamar Porcelijn (dans)

Locatie: Studio Porcelijn
Informatie: tamar5@me.com, Tamar Flamenco

Zaterdag & zondag (1 x per maand)
– Farruca les 12.45-15.15
– Solea por Bulerias les 15.30-18.00 uur
Zondag (wekelijks)
– Studio beschikbaar voor oefenen Farruca (zonder docent) 12.45-14.00 uur
– Studio beschikbaar voor oefenen Solea por Bulerias (zonder docent) 15.45–17.00 uur

Javier Romero (dans) 

Locatie: Studio 95
Informatie: 06 55278115, studio95amsterdam@gmail.comJavier Romero

Woensdag
– Fandangos & techniek (laatste 30 min) 18.30-20.00 uur
– Techniek 19.30-20.30 uur
– Alegria & Tangos & techniek (eerste 30 min) 20.00-21.30 uur

Ana Todorovíc (dans)

Locatie: Studio De Wit
Informatie: tel. 06 28858911, anatodorovicweb@gmail.com , Ana Todorivicana todorovic 100 x 100

Donderdag
– Introductie Flamenco (beginners) 19.00-20.00 uur
– Gevorderd 20.00-21.30 uur

DE BILT

Kambiz Afshari (gitaar)

Locatie: H.F. Witte Centrum
Informatie: tel. 06 44632982, kamafshari@gmail.com, Arte Flamenco

Woensdag (om de week)
– Beginners met enige gitaarervaring. 17.00-18.00 uur

Heleen Jansen (dans) 

Locatie: H.F. Witte Centrum
Informatie: tel. 06 41042464, casafl@hetnet.nl, Casa Heleenheleen jansen 100 x 100

Woensdag
– Kindergroep (door Leonne) 18.00-19.00 uur
– Basis/beginners 18.00-19.00 uur
– 2e en 3e jaars Alegrias de Cadiz 19.00-20.15 uur
– Gevorderden en 4e jaars Solear por Buleria 20.15-21.30 uur
Twee keer per maand gitaarbegeleiding door Kambiz Afshari.

HAARLEM

Miryam La Lucha (dans) 

Locatie: Dance in Art
Informatie: info@miryamlalucha.nl, Miryam la Lucha
miryam la lucha

Woensdag
– Kinderen 6-9jr 16.15-17.00 uur
– Kinderen 9-12jr 17.30-18.15 uur
– Middenniveau (v.a. 3 jr) 18.45-19.45 uur
– Lichtgevorderd (v.a. 5 jr) 19.50-20.50 uur
Donderdag
– (Absolute) beginners (0 jr) 18.15-19.15 uur
–  Beginners plus (v.a. 1 jr) 19.20-20.20 uur
– Gevorderd (v.a. 7 jr) 20.25-21.25 uur
Zaterdag
– Sevillanas beginners 14.00-15.00 uur
– Sevillanas advanced 15.00-16.00 uur
Gitaarbegeleiding door Yorgos Valiris.

Jeanine Keijzer ‘La Nina’ (dans & zang) 

Locatie: Centrum Hart
Informatie: tel. 06 41047277, info@lanina.net, La Nina

Dinsdag
– Flamenco lichtgevorderden (1-2 jr) Farruca 18.50-19.50 uur (start 15 januari).
– Sevillanas voor beginners en lichtgevorderden 19.50-20.50 uur. Er is om de week les vanaf 22 januari.

HILVERSUM

Janine Keijzer ‘La Nina’ (dans)

Locatie: Centrum Kunstzinnige Vorming Globe
Informatie: tel. 06 41047277, info@lanina.net , La Nina

Maandag
– Flamenco beginners 19.00-20.00 uur (start 28 januari)
– Flamenco lichtgevorderd (0,5-2jr) o.a. Bulerias de Jerez en Sevillanas. 20.00-21.00 uur (start 21 januari)
Om de week gitaarbegeleiding door Marijn Vlijm.

HOOFDDORP

Teresa Jaldón (dans)

Locatie: Studio Pier K
Informatie: info@pier-k.nl, flamencoamsterdam@gmail.com , Flamenco Amsterdamteresa jaldon 100 x 100

Woensdag
– Basic 18.30-19.30 uur
– Gevorderd 20.30-21.30 uur
– Vervolg/Gevorderd 21.30-22.30 uur

IJSSELSTEIN

Maria Robles (dans) 

Locatie: Dansschool DansJa
Informatie: tel. 06 11144838, info@mariarobles.nl , Maria Robles Facebookmaria-robles

Programma nog niet bekend

UTRECHT

Karin Elich (dans) 

Locatie: Studio Zuilenstraat 7E
Informatie: dansen@karin-elich.nl

Maandag
– Sevillanas 19.00-20.00 uur

Jan Gemke (gitaar) en Judy Koot (cajón) 

Locatie: Amsterdamsestraatweg 448bis
Informatie: jlg.gemke@xmsnet.nl, Flamencogitaarles in Utrechtjudy koot 100 x 100jam gemke 100 x 100 foto remco van blokland
cajonles@gmail.com, Cajonles in Utrecht tel. 030 2436914

Programma nog niet bekend

Antje Herber (dans)

Locatie: Theater De Berenkuil.
Informatie: tel. 06 38725232, info@azules.nl, Antje Azulesantje herber

Dinsdag 
– Middenniveau: Variaciones por Bulerías 18.45-19.45 uur
– Vergevorderd: Soleá 20.00-21.00 uur
– Choreografie revisited – repetoire lessen (8 x Romance del Amargo, 8 x Siguiriyas Postapocalípticas, 8 x Tientos Funny Valentine, 8 x Variaciones por Bulerías) 21.00-21.45 uur.
Vrijdag
– Beginners ‘en anderen’: Flamenco Immersión total: ‘flamenco leren op een organische manier’. 18.45-19.45 dans; 20.00-21.15 zang & interactie. In september: Por Tangos, in november & december: Villancicos; in maart & april Sevillanas. Zie ook de workshopagenda.
Gitaarbegeleiding door Stefan Kwa.

Mascha Meijman (dans)

Informatie: tel. 06 21698384, masflamenco@hotmail.com , Masflamencomascha meijman 100 x 100

Maandag (Studio Mathilde)
– Beginners 18.45-19.45 uur
– Gevorderd 20.00-21.15 uur
Donderdag (Studio Alhambra)
– Flamenco Midden/BeginnersII 19.00-20.00 uur
– Vergevorderd 20.15-21.30 uur
Start: 3 en 6 september
Zaterdag (Studio Alhambra)
Om de week start 1 september:
– Bata de cola beginnersII 12.00-13.30 uur
– Bata de cola vergevorderd 13.30-15.00 uur
Om de week start 8 september:
– Bata de Cola beginners 12.00-13.00 uur
– Bata de Cola midden 13.00-14.30 uur

Miguel Angel Muñoz (dans) 

Locatie: FDC Centrefoto Peter Buitelaar
Informatie: miguelangelmunoz@casema.nl

Vrijdag
– Middenniveau Solea/Tangos 20.00-21.30 uur

María Adame Sánchez (dans)

Locatie: Sophie’s Palace
Informatie: tel. 030 2936020, puntitoflamenco@gmail.com, Flamenco Mariamaria adame sanchez 100 x 100

Woensdag
– Sevillanas 18.30-19.30 uur
– Gevorderd 19.45-20.45 uur
– Middenniveau 21.00-22.00 uur
Donderdag
– Gevorderden 19.00-20.15 uur
– Gevorderden 20.30-21.45 uur

Leslocaties

Fouten en wijzigingen onder voorbehoud. Neem contact op met de flamencoschool voor exacte informatie.

Copyright portretfoto’s bij de betreffende fotograaf (indien bekend, in de alt-tekst vermeld).
 
Share